Vstup do programu

Zabudli ste heslo?

Bayer "Partner Vášho profesionálneho rastu"

Zakladateľom, správcom a prevádzkovateľom BayExpert je Bayer spol. s r.o., divízia Crop Science. Hlavným cieľom založenia BayExpert je intenzívna výmena praktických skúseností a najnovších informácií súvisiacich s ochranou rastlín, podpora profesionálneho rastu a zlepšenie pracovných podmienok členov klubu.

Prostredníctvom členstva v BayExpert spoločnosť Bayer, divízia Crop Science ponúka špecialistom na ochranu rastlín novú kvalitatívnu úroveň dlhodobej obojstranne výhodnej odbornej spolupráce s cieľom zabezpečiť vysoko účelné a zároveň bezpečné používanie prípravkov na ochranu rastlín. Sumarizácia odborných informácií o účinnosti prípravkov v rôznych klimatických a pôdnych podmienkach správcovi klubu umožňuje adaptáciu jeho globálnych riešení na špecifické požiadavky rôznych regiónov Slovenska. Produktový stewardship, ako prirodzená súčasť aktivít realizovaných v rámci BayExpert, zaručuje správne používanie prípravkov a dodržiavanie odporúčaných dávok a aplikačných termínov, čo umožňuje vysokú efektívnosť každého ochranárskeho zásahu pri zachovaní maximálnej bezpečnosti pre jednotlivé zložky životného prostredia. Optimalizovaná aplikácia súčasne chráni samotné prípravky pred vznikom rezistencie a zabezpečuje tak dlhodobý life cycle management produktov z portfólia správcu klubu. Členovia klubu sú prednostne informovaní o vývoji nových prípravkov a o stave registračných pokusov. Správca klubu pravidelne organizuje odborné a informačné podujatia s garantovanou účasťou pre členov BayExpert. Prostredníctvom svojich regionálnych zástupcov správca klubu zabezpečuje členom klubu exkluzívny informačný servis a odborné poradenstvo.

Poskytovaním odborných informácií a profesionálnych služieb členovia BayExpert prispievajú k rozvoju spoločnosti Bayer, divízia Crop Science, ktorá získané informácie sumarizuje a používa výhradne pre potreby prieskumu trhu a na podporu svojich obchodných a marketingových aktivít. Spoločnosť Bayer sa zaväzuje, že zabezpečí ochranu osobných údajov členov klubu v zmysle všeobecne záväzných právnych predpisov.

Detailné informácie o všeobecných podmienkach členstva v BayExpert sú dostupné u regionálnych zástupcov Crop Science, resp. priamo v sídle spoločnosti: Bayer spol. s r.o., divízia Crop Science, Twin City - Block A, Karadžičova 2, 811 09 Bratislava.

 Prihláška BayExpert

 Prihláška BayExpert - nezávislý konzultant

 Súhlas - nezávislý konzultant

 OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Rešpektujeme vaše súkromie
BayExpert SK potrebuje Váš súhlas k využitiu jednotlivých dát, aby Vám okrem iného, mohol ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo Prijať všetko.
Prijať všetko
Súhlas môžete odmietnuť tu.